Книжки видавництва «Час майстрів» призначені насамперед для дітей, адже дорослі вже наповнені знаннями. Як кажуть, до повної скрині нічого нового не покладеш. Але коли дорослі дітям читатимуть, може, щось нове через дітей і собі візьмуть.
Прийшла пора… Настав «Час майстрів».
Книжки видавництва «Час майстрів» призначені насамперед для дітей, адже дорослі вже наповнені знаннями. Як кажуть, до повної скрині нічого нового не покладеш. Але коли дорослі дітям читатимуть, може, щось нове через дітей і собі візьмуть.
Прийшла пора… Настав «Час майстрів».
Місія видавництва «Час майстрів» — створення дитячих книжок, необхідних для еволюції душі, як витворів мистецтва. Книжок, які несуть корисні і справжні знання, розкривають устрій світобудови, формують правильні образи, дають досвід, залишають післясмак. Ми створюємо для дітей, але так, щоб виховувати батьків.
Створюємо дитячі книжки, необхідні для еволюції душі, як витвори мистецтва.
Ви, мабуть, уже познайомилися з нашим Павученям, яке допомагає позбуватися страху, і полюбили його. Воно теж вас любить і принесло цей зошит, щоб разом із вами гратися, малювати, розгадувати головоломки, наклеювати наліпки та просто дружити.
Хто в дитинстві не запитував себе: чи є у всього початок і де всьому кінець? Шедеври народної творчості й авторські тексти, зібрані в цій книжці, об’єднує глибинне сприйняття одного з найзагадковіших понять — безкінечності. Книжка сприятиме розвиткові зв’язного мовлення дитини та постановці дикції.
Кто в детстве не задавал себе вопрос: есть ли у всего начало и где всему конец? Глубинное восприятие одного из самых загадочных понятий — бесконечности — отражено в собранных здесь шедеврах народного творчества и авторских произведениях. Книга является отличным пособием по развитию у ребёнка связной речи, постановке дикции.
Людина народжена бути щасливою, і щастя завжди поряд, проте ми часто втрачаємо здатність його відчувати. Де ж воно ховається, і що треба робити, щоб його знайти? Дати відповіді на це питання не складно кожному. Достатньо обійняти своїх близьких, привітатися з сусідом, посміхнутися перехожому або просто виглянути у своє віконце.
Книжка Марии Коваленко «Времена года» с яркими, нежными и очень добрыми иллюстрациями может стать первой «серьезной» книгой для самых маленьких читателей.
Знакомая с детства сказка перенеслась на страницы этой книги вместе с юмором и непревзойденными образами, созданными известным художником и режиссером Эдуардом Назаровым.
Книга учит детей тому, что семья, дом, любовь и взаимопонимание между близкими — важнейшие составляющие счастья человека.
Книжка являє собою український варіант всесвітньо відомої казки про Попелюшку.
Вы, наверное, уже познакомились с нашим Паучком, который помогает избавляться от страха, и полюбили его. Он тоже вас любит и принес эту тетрадь, чтобы вместе с вами играть, рисовать, решать головоломки, клеить наклейки и просто дружить.
Вовченя БуРРченя мало вчитися на справжнього Вовка, грізного й лютого. Життя його було сумним і самотнім. Коли воно подружилося з чарівною дощовою крапелькою Капітошкою, його життя дуже змінилося...
Славик и Оксанка еще не знают, что их ждут маленький, но настоящий дракончик Тишка, голубой ветер с волшебной шляпой, а также обычный необычный забор, который и ворчит, и ругается, но ради друзей готов становиться плотом, мостом и даже летательным аппаратом. Никакая опасность не остановит детей, потому что
Книга образов, создатели которых сумели поместить в нее вселенную. Найдется в ней место и вам, маленькие и большие читатели. Она научит воспринимать мир не только Глазами и Ушами, но и Сердцем, чтобы написать и нарисовать собственную книгу Жизни, такую же прекрасную и счастливую, как было задумано Самим Великим Художником.
Читая эту книгу, будто сливаешься с природой и начинаешь напевать мелодичные строки, которые начинают струиться будто поэзия. Настроение книги удивительно передается через иллюстрации Степана Вербещука, которого дети уже полюбили за книгу «Солнечные дни домовичка Мелетия».
Світовий бестселер, вперше виданий у далекому 1913 році. Особливістю нинішнього видання є незвичайне, як для такої літератури, вінтажне оформлення. Талановитій художниці вдалося у сучасному художньому стилі передати дух і настрій тієї епохи, уникнувши нафталінового «ретро».